Camp Usa Ücretleri Ne Kadar?

Program Ücreti:

Camp USA programına katılım için ödemeniz gereken ana ücrettir. Bu ücret, 950 ila 1400 dolar arasında değişebilir.

Vize Başvuru Ücreti:

Amerika Birleşik Devletleri'ne seyahat etmek için vize başvurusu yapmanız gerekecektir. Bu başvuru için ödemeniz gereken ücret 160 dolardır.

Sevis Ücreti:

Sevis ücreti, öğrenci ve değişim programları için ABD hükümeti tarafından alınan bir ücrettir ve 35 dolardır.

Gidiş-Dönüş Uçak Bileti:

Amerika'ya seyahat etmek için gidiş-dönüş uçak bileti maliyeti tahmini olarak 500 ila 750 dolar arasında değişebilir.

Cep Harçlığı:

Amerika'da harcamalarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz ek bir harçlıktır. Tahmini olarak 300 dolar olarak hesaplanmıştır.

Program ücretine dahil olanlar arasında kampa yerleştirme hizmeti, iş ayarlanması, DS-2019 formunun getirilmesi, çalışma süresi boyunca sağlık sigortası, vize danışmanlığı, ekonomik uçak bileti temini, ABD'de kullanılabilecek sim kart, kamp süresince konaklama ve yiyecek-içecek hizmetleri bulunmaktadır.

Kazanılacak miktar, katıldığınız kamp ve programın süresine bağlı olarak değişebilir. Bazı kamplarda ücretler, toplam süre sonunda ödenir ve bu ücretler 9 haftalık bir program için 1600 dolar veya 11 haftalık bir program için 1750 dolar gibi olabilir.

Programın maliyetleri, katılımcının tercihlerine ve programın detaylarına bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, programı düşünüyorsanız, maliyetleri dikkatlice değerlendirmeniz önemlidir.

İletişim formu