İçindekiler

Merhaba Ben Ahmet Yılmaz,

DID Deutsch-Institut, Berlin'de Almanca eğitimi almayı düşünenler için ideal bir kurum olarak öne çıkıyor. Bu değerli kurumda katıldığım Genel Almanca Kursu'nun bana kattıklarını ve bu deneyimin benim için ne kadar kıymetli olduğunu paylaşmak isterim.

Berlin şehrinin kalbinde yer alan DID Deutsch-Institut, hem eğitimdeki mükemmeliyeti hem de coğrafi konumuyla eğitim alacak öğrencilere eşsiz avantajlar sunuyor. Öğretmenler, sahip oldukları bilgi ve deneyimle, ders içeriğini hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir şekilde sunmayı başarıyorlar. Az sayıdaki öğrenci mevcudu sayesinde, her birimiz birebir eğitim fırsatı yakalıyor ve bu, öğrenme deneyimimizi zenginleştiriyor.

Eğitim sürecimde beni yönlendiren ve bu kurumu bana öneren Kayz International şirketini 5 ay önce Google üzerinden bulmuştum. Başvuru sürecimde bana destek olan Kadir bey, sürecin her aşamasında yanımda oldu. Gece gündüz demeden başvuru sürecimi tamamlamama yardımcı oldu ve sonunda vize onayımı aldım. Bu süreçte gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Kadir beye teşekkürlerimi sunuyorum.

İletişim formu